راهنمای کلاس مجازی

 


دوره‌های مجازی آفلاین

  • برای نمایش دوره هر کاربر میبایست کلید مشاهده دوره در بخش دانلود فایل‌های پنل کاربری را کلیک و لایسنس ایجاد شده را کپی و در پلیر مربوطه paste کند و تایید را بزند تا لیست فایل‌های تصویری و صوتی نمایش داده شوند.
  • برای تمامی دوره‌ها فایل‌های صوتی هم آپلود شده تا بدون نیاز به تصویر و مشاهده صفحه نمایش امکان گوش دادن به محتوا وجود داشته باشد.
  • تمامی دوره‌های مجازی آفلاین مدرسه دیزاین فیوژن در پلیر (پخش‌کننده) اختصاصی فیوژن قابل مشاهده هستند. هر کاربر فقط با یک ابزار و سیستم عامل قادر به مشاهده دوره‌ها می‌باشد و برای تغییر ابزار مورد نظر در صورت لزوم می‌تواند درخواست خود را از طریق تیکت در پنل کاربری به پشتیبانی فنی مدرسه مجازی فیوژن ارسال کند.
  • قابلیت مشاهده آفلاین و بدون نیاز به اینترنت برای دوره‌های مجازی آفلاین مدرسه فیوژن فراهم است، کافی است یک دفعه دانلود کنید و دفعات بعد آفلاین مشاهده کنید.
  • برای رفع تمامی خطاهای احتمالی در بخش راهنمای پلیرراهکارهایی ارائه شده است که می‌توانید مراجعه کنید .. اگر بعد از مراجعه به بخش مورد نظر، نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری به پشتیبانی و یا ارسال پیام در واتس‌اپ یا تلگرام اقدام نمایید.


دوره‌های مجازی زنده

در حال حاضر تمامی دوره های مجازی زنده مدرسه دیزاین فیوژن از طریق فضای مجازی که نرم افزار Adobe Connect فراهم می‌کند ارائه می‌شوند. این نرم افزار دارای پروسه نصب بسیار ساده است. قابلیت اتصال به کلاس ها از تمامی ابزارهای موجود (کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و گوشی موبایل) و با تمامی سیستم‌ها (windows, mac, android, ios) امکانپذیر است.

ابزار و وسایل مورد نیاز حضور در کلاس مجازی

  • برای شرکت در دوره‌های مجازی مدرسه فیوژن نیاز به اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲ کیلو بایت بر ثانیه به صورت متقارن برای ارسال و دریافت اطلاعات (send+receive) می باشد.
  • کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا گوشی موبایل

  • برای دریافت صدای استاد نیاز به یک بلندگو و یا هدفون بسیار ساده است.
  • بنا به تشخیص استاد و نیاز دوره ممکن است نیاز به دسترسی صدا و تصویر موقت برای شرکت‌کنندگان وجود داشته باشد که در آن صورت یک میکروفون و وب‌کم ساده مورد نیاز است. (پس از ثبت نام و قبل از شروع دوره به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد)

برای دانلود نرم افزار یا اپلیکیشن ابزار الکترونیکی مورد استفاده خود می توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

 


پس از نصب برنامه های مورد نظر برای مشاهده پیش نمایش کلاس‌ها در مدرسه مجازی دیزاین فیوژن لینک زیر را کلیک کنید.راهنمای کامل استفاده از محیط نرم افزار در میز کار پنل کاربری کاربران قرار داده شده است.

  


با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

info@dvfusion.com
۶۰ ۶۰۰ ۱۱ ۰۹۳۳