درباره ما

داستان ما

تدریس و یادگیری آنلاین امروزه به یکی از رایج ترین روش های آموزش در تمام نقاط دنیا تبدیل شده است. روشی که امکان دسترسی به مطالب و دوره های آموزشی را در هر زمان و مکان امکانپذیر می سازد و به همین دلیل بسیار محبوب بوده و مورد استقبال قرار گرفته است. از اینرو ایده راه اندازی پلتفرمی آنلاین برای آموزش مباحث کاربردی و بروز دیزاین، به شکل مدرسه مجازی دیزاین فیوژن اجرایی شد تا مکانی برای ارتباطی آسان بین برترین اساتید و علاقمندان به مطالب دیزاین باشد.

مزایای فیوژن

فیوژن با دعوت از برترین اساتید و متخصصین دیزاین امکان دسترسی و یادگیری کاربردی ترین و جدیدترین مطالب دیزاین را فراهم نموده است. علاقمندان می توانند بدون محدودیت در زمان های فراغت خود از هرجا که هستند و از طریق هر وسیله ارتباطی اعم از تلفن همراه، کامپیوتر یا تبلت در کلاسها حضور یابند و به جمع بزرگ مجازی فیوژن بپیوندند.

چشم‌انداز

آموزش آنلاین اولین قدم فیوژن در بنا کردن پلتفرمی جامع برای دیزاین و دیزاینرهاست. فیوژن بر آن است تا بزرگترین پایگاه منابع و اطلاعات دیزاین را جمع آوری کرده و در قالب کتابخانه آنلاین، وبلاگ، بانک مقالات و آموزش های لازم برای ورود به بازار کار دیزاین در اختیار علاقمندان قرار دهد.


با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

info@dvfusion.com
۰۹۳۳۱۱۶۰۰۶۰