درباره ما

داستان ما

ایده اولیه مدرسه مجازی دیزاین فیوژن با هدف ایجاد ارتباط بدون محدودیت و در دسترس قرار دادن دوره‌های آموزشی مفید، به‌روز و کاربردی برای علاقمندان به حوزه دیزاین، توسط سارا رشتچیان، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد طراحی صنعتی از دانشگاه هنر تهران، در بهار ۱۳۹۶ ارائه شد. برای اجرایی کردن این ایده با اساتید مجرب در حوزه آموزش دیزاین، کارشناسان و متخصصین مختلف تبادل نظر انجام گرفت و در نهایت پلتفرم مدرسه در اردیبهشت ۱۳۹۷ راه‌اندازی شد. تا آن زمان هیچ‌گاه دوره‌های تخصصی دیزاین بصورت آنلاین منسجم و رسمی یکجا ارائه نمیشد ولی با پیش‌بینی‌های انجام شده و روند پیشرفت و تغییر نوع ارتباطات، به یک نیاز در حوزه آموزش دیزاین تبدیل میشد. نیازی که چند سال بعد با وقوع همه‌گیری بیماری کرونا و تغییر اجباری سبک زندگی و بدنبال آن تمامی فعالیت‌ها اعم از آموزش، بیش از پیش احساس شد و به راه حلی عملی برای پیشبرد آموزش تبدیل شد. 

چرا نام فیوژن؟

''فیوژن'' کلمه‌ای لاتین و به معنی همجوشی است. نام این مدرسه به نوعی بر اساس ایده اولیه یعنی ایجاد ارتباط بدون محدودیت و گردآوری تمامی علاقمندان و متخصصین حوزه دیزاین در یکجا، و شکل‌دهی جمعی بزرگ و مجازی در این حوزه انتخاب شده است.

مزایای فیوژن

فیوژن به دور از هیاهوی هیجانی ارائه دوره‌های مختلف و متنوع در تعداد زیاد، با صرف زمان و پایبند به هدف اصلی یعنی ارائه دوره‌های آموزشی مفید و با کیفیت، از برترین اساتید و متخصصین دیزاین دعوت می‌کند و امکان دسترسی و یادگیری کاربردی‌ترین و جدیدترین مطالب دیزاین را فراهم می‌نماید. علاقمندان می توانند بدون محدودیت در زمان‌های فراغت خود از هرجا که هستند و از طریق هر وسیله ارتباطی اعم از تلفن همراه، کامپیوتر یا تبلت در کلاسها حضور یابند و به جمع بزرگ مجازی فیوژن بپیوندند. 

چشم‌انداز

آموزش آنلاین اولین قدم فیوژن در بنا کردن پلتفرمی جامع برای دیزاین و دیزاینرهاست. فیوژن بر آن است تا بزرگترین پایگاه منابع و اطلاعات دیزاین را جمع آوری کرده و در قالب کتابخانه آنلاین، وبلاگ، بانک مقالات و آموزش های لازم برای ورود به بازار کار دیزاین در اختیار علاقمندان قرار دهد.


با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

info@dvfusion.com
۶۰ ۶۰۰ ۱۱ ۰۹۳۳