قوانین ثبت‌نام

قوانین و شرایط شرکت در کلاس مجازی

افرادی که در دوره‌های مجازی فیوژن ثبت نام می‌کنند قوانین حضور در کلاس را می‌پذیرند و متعهد می‌شوند آن را رعایت نمایند:

  • تمامی کاربران می بایست برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های لازم را از صفحه راهنمای کلاس مجازی و یا لینک آن در پنل کاربری پس از ثبت نام دریافت کرده و در مدت یک ساعت پیش از شروع کلاس که امکان دسترسی به فضای مجازی وجود دارد، برای تست صدا و تصویر با پشتیبان مدرسه فیوژن در ارتباط باشند و اقدام به رفع اشکالات فنی احتمالی نمایند.
  • دسترسی به فضای نوشتاری (بخش chat)، صدا و تصویر به تشخیص استاد و شرایط کلاس در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد و آنها موظفند طبق دستورات استاد پیش رفته تا از ایجاد اختلال در کلاس جلوگیری شود.
  • تمامی جزوات و فایل‌های به اشتراک گذاشته شده به تشخیص استاد در حین اجرای کلاس و یا پس از آن در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و شرکت کنندگان موظفند برای دانلود آن به پنل کاربری خود بعد از جلسات مراجعه نمایند.
  • فایل تصویری کلاس (به شکل لینک مشاهده مجدد) به تشخیص استاد بعد از اتمام جلسات به مدت محدودی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد و تمامی شرکت کنندگان متعهد می‌شوند در مدت زمان تعیین شده مرور نمایند. دسترسی به این لینک پس از مهلت اعلام شده وجود ندارد.
  • ضبط صدا و تصویر کلاس به وسیله شرکت کنندگان غیرمجاز است و برگزارکننده این حق را دارد تا از حضور ایشان در جلسات و دوره‌های بعدی جلوگیری نماید.

 

در صورت بروز مشکلات فنی از طرف برگزارکننده که موجب اختلال طولانی مدت و یا قطع کامل ارتباط شود، کلاس جبرانی با هماهنگی قبلی در روز دیگری برگزار خواهد شد.

 

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

info@dvfusion.com
۶۰ ۶۰۰ ۱۱ ۰۹۳۳